Hadise makyajsız görüntülendi! – Son Dakika Magazin Haberleri

Hadise, geçtiğimiz ocak ayında ayında Mehmet Dinçerler’den evlilik teklifi aldı. İş insanına ‘Evet’ diyen müzisyen, güzel haberi toplumsal medyada takipçileriyle paylaşmayı dikkatsizlik etmedi. Tektaşını gösteren popçu, “Bölümümüz şimdi başlıyor” notunu düştü. Dinçerler de sevgilisinin paylaşımına, ‘Mrs. Dinçerler’ yorumunu yapmış oldu.
Mehmet Dinçerler duygusal teklif için harcamadan kaçınmamış ve sevgilisine 3 milyon TL değerinde tektaş yüzük almıştı. Aile şirketinin 130 milyon TL borcu olduğu öne sürülen iş insanının, Hadise’ye armağan etmiş olduğu tektaşın, Dinçerler Ailesi’nde krize niçin olduğu öne sürülmüştü.
 
Mehmet Dinçerler, 15 Mart’ta ailece kız istemeye gitmiş, meşhur popçunun anası Gülnihal Açıkgöz de nişan için Belçika’dan İstanbul’a gelmişti. Babası Burhan Dinçerler, anası Nezihe Dinçerler ve ablalarıyla beraber Hadise’nin Göktürk’teki evine giden Mehmet Dinçerler, hiçbir detayı atlamamıştı. Her şeyi Türk geleneklerine nazaran icra eden aile, Hadise’yi annesinden istemiş, böylece ikili evlilik yolunda ilk adımı atmıştı.  
Hususi hayatıyla magazin gündeminden düşmeyen Hadise, uzun süredir aşk yaşamış olduğu Mehmet Dinçerler ile 30 Nisan’da gözlerden uzak şekilde Çırağan Sarayı’nda evliliğe ilk adımını atmıştı. Nikâha yalnız 20 şahıs çağrı eden meşhur çift, haberin basına yansımaması için konukların görüntü almasını yasaklamıştı.
Hadise, geçtiğimiz aylarda Karaköy’de nişanlısı Mehmet Dinçerler’le bir mekandan çıkarken çantasıyla karnını kapatmıştı. Bu hareketinden sonrasında hamile olduğu iddia edilen Hadise’den, ‘2. Sayfa’ya hususi izahat geldi.
Hadise, ‘2. Sayfa’ programına yapmış olduğu hususi açıklamada iddiayı “Hamile değilim” diyerek yalan olduğunu beyan etti. Müzisyen, mevzuyla ilgili şu açıklamayı yapmış oldu: “Bizim de ailelerimiz var. Ben gülüp geçiyorum fakat ailelerimiz üzülüyor. Çocuk istiyoruz fakat her şeyin zamanı var. Örf ve adetlerimize bağlı bir çiftiz. Mehmet Dinçerler ile el ele görüntülenen Hadise’nin daha ilkin de imam nikahı kıydığı öne sürülmüştü.
Hadise, önceki gün Etiler’deki bir ofis çıkışı görüntülendi. Gazeteciler olduğu fark edince müzisyen, şoförünü devreye soktu. Aracından inen yardımcısı gazetecilere, “Hadise Hanım yok, bir şeyler almaya geldim” dedikten sonrasında ofise girip ellerinde poşetleriyle ayrıldı.
Ofis içinde gazetecilerin ısrarını anlayan Hadise, iki saatlik bekleme sonucu aracını tekrardan ofisin kapısına çektirdi. Makyajsız olduğu görülen şarkıcıya eşi Mehmet Dinçerler’in konserlerindeki giysilerine karıştığı iddiaları sorulsa da müzisyen, sessiz kalmayı tercih etti. Şarkıcının eşinin kendisi için almış olduğu 3 milyon tutarındaki tektaş yüzüğü ise dikkatlerden kaçmadı.

Son Dakika Haberler